Niedziela, 19 Listopada 2017

Artykuły

Konkurs fotograficzny - "Jesień w obiektywie"

 Konkurs  podzielony jest na 3 kategorie wiekowe :  
1. uczniowie klas VI  - VI
2. młodzież gimnazjalna
3. osoby dorosłe
Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Batorzu .Każdy z autorów może zgłosić max  3 prace – kolorowe fotografie, wywołane na papierze o formacie nie mniejszym niż 15x21 cm.  Prace opatrzone metryczką należy złożyć do 10 listopada   w GBP w Batorzu.

 

Celem konkursu jest zainteresowanie młodych ludzi otaczającą nas przyrodą, uwrażliwienie na jej piękno oraz upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki kreatywnej formy spędzenia wolnego czasu.
                                     

Serdecznie  zapraszamy

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?